خانه جامعه زنان قوی ترجیح می‌­دهند تنها بمانند، تا اینکه وقت خود را با کسانی بگذرانند که لیاقتشان را ندارند

زنان قوی ترجیح می‌­دهند تنها بمانند، تا اینکه وقت خود را با کسانی بگذرانند که لیاقتشان را ندارند

زنان قوی ترجیح می‌­دهند تنها بمانند، تا اینکه وقت خود را با کسانی بگذرانند که لیاقتشان را ندارند
0

نویسنده:امیلی بلکوود

مترجم: ندا کاشی

زوج یابی کاملا مثل یک  بازی است، البته نه یک بازی سرگرم‌کننده مثل بازی توپ و آبجو. بیشتر شبیه بازی مونوپولی است که بازیکن‌ها بلوف می‌زنند که بوردواک دارند درحالیکه بالتیک اونیو دارند!

هیچ­ کسی واقعا دلش نمی­‌خواهد بازی کند اما اگر بخواهیم که به رابطه برگردیم، باید این بازی را انجام دهیم. مثل تمام بازی­‌ها، باید یک استراتژی داشته باشیم. به نظر من بهتر است وقت خود را با آدم‌های عوضی­ هدر ندهید. اگرچه این قانون امتحان‌شده و درست به نظر می‌­رسد، اما واقعیت را عوض نمی‌کند. واقعیت این است که بیشتر افراد مجرد اطرافمان عوضی هستند. به همین دلیل من بیشتر جمعه‌‌شب­‌ها به جای بیرون رفتن با یکی از پسرهایی که از اپلیکیشن تیندر پیدا کرده­ ام، با یک پیتزا در دست به تنهایی شب را سپری می‌کنم. پسرهایی که یا گواهینامه ­شان را گم کرده‌­اند یا می­‌خواهند دوباره با پدر و مادر خود زندگی کنند.

حقیقت این است که من با کمال میل ساعات با کیفیتی را با خودم می­ گذرانم، نه با پسرانی که به هیچ‌چیز جز بودن در رختخواب با من فکر نمی­‌کنند. اگر چه ممکن است این حرف بدبینانه به نظر برسد. من دوست دارم باور کنم که باهوش هستم.

بعضی از جمعه شب­ ها با پسرهایی بوده‌ام که در آن زمان خیلی مهم به نظر می ­رسیدند، اما الان اسم­­شان را هم به یاد نمی‌آورم. همه آنها بعدن معلوم شد که بازنده ویا آلت جنسی متحرکند. درحالیکه من تا حدودی از آنها به دلیل هدر دادن وقتم متنفرم، اما امیدوارم روزی آنها به قوهای زیبایی تبدیل شوند که در عرض کمتر از ۱۰ روز پیام شما را جواب دهند. این افسانه ­های زودگذر زمانی، سرگرم ­کننده بود اما حالا فقط قابل پیش­‌بینی هستند.

اگر شما هنوز هم در مورد این چیزها کنجکاو هستید، من تشویق ­تان می ­کنم که با خیال راحت آن را امتحان کنید. شرکت در این بازی و دانستن اینکه چه می­ خواهید، ضرری ندارد. اما از منظر دیگر هیچ ضرری هم در بیرون بازی نشستن وجود ندارد. پارتنر پیدا کردن می تواند خسته ­کننده و ناامیدکننده باشد. گاهی اوقات تنها بودن و لذت بردن از آزادی ­تان جذاب تر است.

شما نباید کاملا نسبت به هر رابطه‌­ای کاملا بسته عمل کنید و تمرکز اصلی خود را بر روی آن بگذارید. زندگی خودتان را بکنید و پسرها را بپذیرید. اما با این طرز فکر با کسی دوست شوید که زمان شما باارزش است و نباید هدر رود.

ایا این بازی بهتری به نظر نمی ­رسد؟

هافینگتن پست

نظر خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *