خانه سکسوالیته اگر زن هستید چطور خودارضایی کنید

اگر زن هستید چطور خودارضایی کنید

اگر زن هستید چطور خودارضایی کنید
8

برگردان: فریور

بیایید با هم درباره خودارضایی (جلق زدن)، صحبت کنیم. کافی است که به نت وصل شویم و متنی پیدا کنیم که بگوید  برو جلو و انجامش بده در این شرایط میتوانید به قضا و قدر متوسل شوید! یا که یاد بگیرید و بدنتان را بشناسید.

شما ممکن است ندانید از کجا باید شروع کنید. آموزش درباره لذت جنسی در همه دنیا فاجعه است در امریکا تنها ۱۳ایالت آموزش جنبه پزشکی سکس اجباری است٬ یعنی جنبه بسیار ابتدایی. هیچ مدرسه ای درباره «لذت جنسی» حرفی نمی‌زد. همه آموزش ها حول و حوش «باروری» است و اینکه چطور باردار نشوید. گرچه اهمیت این مباحث انکارناپذیر است٬ اما سکس بسیار بیشتر از این حرفهاست.  

انگار مهم نیست که شما چیزی درباره خودارضایی نمیدانید. قرار نیست درباره  کلیتوریس، بخشی از اندام جنسی تان که اختصاصن برای لذت طراحی شده چیزی بدانید.

درواقع حتی جامعه علمی  هم تا دهه ۱۹۹۰ چیزی درباره ساختار کامل کلیتوریس داخلی نمیدانست.

خوشبختانه این متن با این پیش فرض نوشته نشده است که شما بطوراتوماتیک میدانید کلیتوریس تان را چگونه لمس کنید در حالیکه هیچ وقت یادنگرفته باشید که چیست و کارکردش چگونه است.

چگونه کلیتورس تان را پیدا کنید

به شکل واژن نگاه کنید، اولین چیزی که باید بدانید این است که نقاط لذت کجا قرار گرفته اند قبل از اینکه اقدام به کشف کنید. کلیتوریس (چوچوله) اندام جنسی  قابل تحریکی در فرج است که دارای رگ ها و اعصاب فراوان است. بخش دکمه مانند و قابل رویت آن نزدیک اتصال لب های کوچک بهم، در بالای خروجی پیشابراه ( محل خروج ادرار) و مهبل ( واژن) قرار دارد.

در قدم بعدی باید بدانید چگونه با دستانتان خودارضایی کنید. از یک یا دو انگشت برای حس کردن کلیتوریس خود استفاده کنید، باید یک برامدگی را احساس کنید. اولین باری که دانستید کجاست  لذت متفاوتی را تجربه خواهید کرد. با رسم دایره های منظم و ریتم دار شروع کنید. متوجه خواهید شد لذت کمتر یا بیشتر میبرید، هر واژن متفاوت است.

شما خواهید دانست به ارگاسم رسیده‌اید یا نه،

هیچ شکی درباره این مسئله نیست.

اگر این فرایند را عجیب و غیرقابل فهم دیدید، عصبانی نشوید. تازه شروع راه است. اولین تجربیات شما درباره خودارضایی میتواند در جسم و روحتان کمی ناراحتی ایجاد کند. پشتکار کلید رسیدن به نتیجه است.

 

ارگاسم چیست و چه شکل و حسی دارد؟

شما حتما خواهید فهمید که به ارگاسم و لذت رسیده‌اید یا نه. من شخصا ارگاسم را شبیه یک اوج گرفتن و سپس یک رهایی فوق العاده و لذت بخش میبینم.

ارگاسم در ۴ مرحله اتفاق میفتد. تحریک‌شدگی (انگیزش)، پلاتو(ثبات) ، ارگاسم (اوج لذت) و مرحله برگشت (فرونشینی). تحریک شدگی وقتی است که در حال لمس خودتان٬ شروع به احساس لذت جنسی میکنید.

در مرحله دوم یا پلاتو ، لذت در حال ایجاد شدن و ساخته شدن است.

در مرحله سوم یا همان ارگاسم، رهایی صورت میگیرد، و در مرحله اخر دریایی از اکسی توسین در بدن ترشح میشود.

اگر نوع خاصی از لذت را بر دیگری ترجیح می‌دهید

دلیلی بر عجیب و غریب بودن شما نیست،

این بدن شماست و شما حق تمام و کمال دارید.

چگونه نقطه جی را بیابیم

شما میتوانید با استمرار و تلاش نقطه جی را در بدنتان پیدا کنید. همانطور که گفتم هر واژنی متفاوت است. بعضی زنان تنها تحریک کلیتوریس را ترجیح می دهند و بعضی دیگر ترکیبی از کلیتوریس و نقطه جی را.

ممکن است به نظر بیاید که باید کلی چیز را به خاطر بسپارید و این باعث ترس شما شود. درواقع اینطور نیست. در همان  ابتدا نپرید به تحریک ترکیبی. اول جای نقطه جی را مشخص کنید. این کار را باید با یک یا دو انگشت در واژنتان انجام دهید.  با انگشتانتان یک قلاب درست کنید و پشت استخوان مهبل را حس کنید.

در واقع نقطه جی ریشه ای از کلیتوریس به سمت داخل است.

زمانی بگذارید برای فشار دادن نقطه جی  تا ببینید به درد شما میخورد و برایتان لذت بخش است یاخیر. اگر لذت بخش بود که چه خوب در غیر اینصورت به تحریک ناحیه کلیتوریس بپردازید. کاوش هر کدام میتواند برای مبتدی ها سخت باشد. باز تکرار می‌کنم٬ این بدن شماست و شما حق تمام وکمال دارید و کسی حق ندارد بگوید چه چیزی را دوست داشته باشید.

 

اگه میتوانید برای خود یک لرزاننده انگشتی تهیه  کنید

تحریک دستی (منظور با انگشت خودتان)  می‌تواند شما را به ارگاسم برساند اما توصیه میشود لرزاننده انگشتی را هم اضافه کنید. کلی گزینه های عالی وجود دارد که می‌توانید از میانشان انتخاب کنید.. اگه یه ایده خوب نیاز دارید پیشنهاد میکنم فین را امتحان کنید. این یک لرازننده است که بین انگشتان قرار میگیرد. این محصول را میتوانید انلاین سفارش بدهید. داشتن محصولاتی که کمک به لذت بردن میکنند هیچ خجالتی ندارد. من اولین لرزاننده ام را در سن چهارده سالگی گرفتم. این یک راه عالی برای رسیدن به ارگاسم بود و البته حامله  و دچار نشدن به بیماریهای آمیزشی.

و در آخر به یاد داشته باشید که خودارضایی هیچ خجالتی ندارد. میدانم ممکن است درباره احساسی که تجربه میکنید مضطرب و یا گیج شوید. بدانید که تمام این احساسات و میل ها طبیعی هستند. هر آنچه که به شما احساس خوب میدهد را کشف کنید. خودارضایی و احساس پس از آن موجب از بین رفتن استرس و ایجاد کننده احساسات خوب٬ و برای سلامت بسیار مفید است. یادتان باشد با کمی تمرین بدنتان را بهتر خواهید شناخت.

جی جی اینگل یک نویسنده سکس٬ ساکن نیویورک سیتی است.

منبع: تین وگو

اظهار نظر(8)

  1. سلام
    من با دختر خالم رابطه جنسی داشتم تقریبا هفته ای ۳ یا ۴ بار ولی الان باهاش قهرمان و مجبورم خودارضایى کنم اما هیچ لذتی رو احساس نمیکنم ! چیکار کنم

  2. خود ارضایی گناه بزرگیه و کلی عوارض داره و اصلا کار مفیدی نیست

    پیشنهاد میکنم حتما راجع به عوارض خود ارضایی یه سرچی بکنید تا به خودتون ظلم نکنید

    1. شما هم ی لطفی بکنید در زندگی دیگران دخالت نکنید. به خاطر گناه دیگران شما رو نمیبرن جهنم. میبرن بهشت که مردا بهتون تجاوز کنن. چون وعده ی بهشت هوری هست که البته شما فک کنم قوری باشید تا هوری

  3. من قبل از سرچ کردن و خوندن این مطلب،تمام این کارارو برای ارضا شدن انجام دادم،هم روحیم تقویت شده،هم به ارگاسم رسیدم عالی بود،در عالم فمینیست بودن قبول داشتم ک بدنه منه و هیچکس حق دخالت در تصمیم من دررابطه با ارضا شدن نداره،عالی هستید و ممنون ک لذت بردن از زن بودن رو با افکار زیباتون احیا میکنید?#من_یک_زن_هستم

  4. خود ارصایی خیلیم خوبه و من واقعا ازش لذت میبرم البته سکسم خوبه ولی دردسرش بیشتره و اونقد که من خودمو میشناسم هیچکس دیگه ای نمیشناسه

نظر خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *