خانه درد روسپیان مشهد، گم در میان هیاهوی عرب‌ستیزان، ناموس‌پرستان، و مخالفان حکومت

درد روسپیان مشهد، گم در میان هیاهوی عرب‌ستیزان، ناموس‌پرستان، و مخالفان حکومت

درد روسپیان مشهد،  گم در میان هیاهوی عرب‌ستیزان،  ناموس‌پرستان، و مخالفان حکومت
0

علی نیری

سه سال پیش خبرگزاریهای “معاند با نظام” خبر را برای اولین بار منتشر کردند. خبر به سرعت تکذیب شد. به ‌تازگی کلیپی منتشر شد که مردان عراقی با اشاره به بی ارزش شدن ریال ایرانی میگفتند که زنان ایرانی کنیزهایشان هستند، گفتند از سر عداوت با رابطه دوستانه ایران‌و عراق ان کلیپها را میسازند. چند روز پیش اما روزنامه شرق، به نقل از رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی، خبر را تایید کرد: زنان روسپی با زائران عراقی در مشهد …

هشتگ #مشهد_تایلندتشیع را که دنبال کنید میبینید یک عده صحبت از ناموس ایرانی میکنند و میخواهند کوروش از خواب برخیزد، و میگویند چند صد هزار شهید داده‌اند تا کشور به دست عراق نیفتد. یک عده نظرسنجی راه انداخته اند و عده ای دیگر مشغول دعوای شخصی و فحاشی. عده دیگری هم “عرب ستیزی” در برهه حساس کنونی را شماتت میکنند.

ببینید مردسالاری تا کجا نفوذ کرده که رابطه جنسی داشتن با روسپی ایرانی میشود فتح ایران برای مردان عراقی. میگویند ما شهید دادیم عراق ایران را نگیرد حالا دارند کشور را از ما میگیرند. یعنی زنان اموال محسوب میشوند که سکس داشتن با آنها یعنی فتح یک کشور. پس‌با این منطق آیا مردان ایران سالها نیست که تایلند را فتح کرده اند؟
در این دعوای “ناموسی” مردان، کمتر میبینید کسی بگوید چرا آن زنان اصلاً مجبور به تن فروشی شده اند در مملکت اسلامی تحت نظر امام زمان که قرار بود انقلابش ما را به مقام والای انسانی برساند. کمتر میبینید کسی بپرسد چرا در مشهد الرضا کارگر جنسی داریم؟

نظر خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *