خانه یک زوج ایرانی مهاجر در بریتانیا، دخترشان را مجبور به انجام تست بکارت کردند! بریتانیا با این خشونت برخورد می کند!

یک زوج ایرانی مهاجر در بریتانیا، دخترشان را مجبور به انجام تست بکارت کردند! بریتانیا با این خشونت برخورد می کند!

یک زوج ایرانی مهاجر در بریتانیا، دخترشان را مجبور به انجام تست بکارت کردند! بریتانیا با این خشونت برخورد می کند!
0
برگردان: حفیظه الربیعی

امروز ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۸، خبری در رسانه های بریتانیا مبنی بر آزمایش اجباری بکارت، تهدید به قتل، تهدید به ازدواج اجباری و آزار و اذیت یک دختر جوان بخاطر داشتن دوست پسر توسط پدر و مادرش، میترا اعتمادی ۴۲ ساله و علی صفدری ۵۶ ساله، که زوجی ایرانی بودند پخش شد و سر و صدای زیادی به پا کرد. بسیاری از رسانه ها به این خبر واکنش نشان دادند و آنرا بازتاب کردند.

میترا اعتمادی مادر دختر ۱۸ ساله سوفیا صفدری

مطابق چیزی که دختر به دادگاه گفته است، پدر و مادرش وقتی از رابطهء دوستی اش با یک پسر خبردار شدند، اورا مجبور به آزمایش بکارت کردند. اما پزشک بریتانیا، هرگونه آزمایش اجباری بکارت را رد کرده است و چنین کاری را قبول نکرده. این دختر همچنین توسط خانواده به دلیل امتناع از آزمایش بکارت، تهدید به قتل شده و حتی پدرش برای قتل او چاقویی در اتاق خوابش برده است !

پدر و مادر این دختر، او را تهدید کرده اند که اورا به ایران خواهند فرستاد تا اجباراً با یکی از اقوام، ازدواج کند. این زوج، دوست پسر بریتانیایی این دختر را تهدید کرده اند و به او گفته اند که ما آدمهای خطرناکی هستیم، چون مسلمانیم ! این زوج، در دادگاه بریتانیا، این اتهامات را انکار کرده اند.

مطابق قوانین بریتانیا، اجبار به آزمایش بکارت، تهدید به قتل، آزار انسان و … جرم است. بنظر میرسد که‌ پدر و مادر این دختر توسط دادگاه محکوم شوند ولی این پرونده هنوز به نتیجه نرسیده و ادامه دارد. به هرجهت مهاجران از آفریقا و خاورمیانه با فرهنگ های سنتی و مردسالار که زنان را محصور میکند، در اروپا مطابق قوانین محکوم خواهند شد!

منبع: تلگراف

نظر خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *