خانه چگونه پاسخ یک مزاحم را بدهیم

چگونه پاسخ یک مزاحم را بدهیم

چگونه پاسخ یک مزاحم را بدهیم
0

مترجم: علی نیری

یک کاربر توییتر اسکرین شاتهای جواب خواهرش در مقابل شخصی که بطور ناخواسته به او پیشنهاد داده بود را منتشر کرد.
مرد: شما خیلی خوشگلید!

زن: شما؟
مرد: تعویض روغن مورد علاقتون

زن: اون آقای مکانیکی جیفی لوب؟
مرد: بله خانم. نتونستم نگم که چقدر خوشگلید.

زن: خب بنظرم الان بهترین موقعیته که یه چیز مهم رو یاد بگیرید. با اینکه میدونم قصدتون تعریف از من بود، ولی این تعریف کاملاً نامطلوب و غیرضروری بود.
من یک  مشتری هستم و شما ارائه دهنده خدمات و فقط در صورتی که منِ مشتری علاقه نشون بدم شما میتونید خارج از این رابطه حاضر با من ارتباط برقرار کنید. من‌ متاهل هستم، و شما از این قضیه اطلاع دارید چون وقتی در مورد نگهداری ماشین صحبت کردیم به این موضوع اشاره کردم. پس این مفروض است که اصلاً علاقه‌ای به تعریف و پیشنهاد از طرف شما وجود نداشته.
وقتی که با من تماس گرفتید من کمی شوکه شدم چون فهمیدم که رفتید و شماره من رو از تو فایلم درآوردید، من‌اونجا اطلاعات شخصی دیگه هم دارم، مثل آدرس منزل که تو فایلم ذخیره شده. اینکه اطلاعات شخصی من رو بدون اجازه خودم از فایلم بیرون آوردید و وارد موبایل خودتون کردید یعنی تجاوز به حریم شخصی من. و حالا که میدونم از اون دسته آدمها هستید که به خودشون اجازه دست درازی به اطلاعات شخصی افراد رو میدن، از کجا بدونم که آدرس منزلم رو هم پیدا نمیکنید؟ مردانی هستن که با پیدا کردن آدرس زنان اونها رو تعقیب و بعد بهشون تجاوز میکنن و بعد اونهارو میکشن. به همین خاطر، فکر میکنم که یکی از سیاستهای شرکت شما اینه که هرگز با مشتری از طریق موبایل شخصی خودتون تماس نگیرید.
حالا بخاطر این کار شما، من تو یه شرایط بد ناخواسته قرار گرفتم؛ یا میتونم این تجاوز به حریم شخصیم رو نادیده بگیرم و برای اینکه باعث شرمندگی شما نشم شرکت دیگه‌ای رو انتخاب کنم (اگرچه که سالهاست به این شرکت مراجعه کردم). یا میتونم با بخش منابع انسانی شرکت شما تماس بگیرم و این مورد رو گزارش بدم. من خیلی علاقه‌ای به از بین بردن منبع درآمد کسی بخاطر مسائل بی اهمیتی مثل این ندارم، ولی برام خیلی مهمه که شما متوجه بشید چرا این نوع تماس گرفتن با من یا هر زن دیگه ای چقدر نامناسبه. گرفتی؟
مرد: معذرت میخوام. بله گرفتم.
زن: و ضمناً شما هیچوقت به سوالم در مورد مقدار فشار تایر سمت مسافر پشت جواب ندادین، پس مطمئن باشید جزو ۵ تعویض روغنی مورد علاقه من هم نیستید.

منبع: whimn

نظر خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *