خانه ۷ ایده طلایی برای پیچاندن مهریه

۷ ایده طلایی برای پیچاندن مهریه

۷ ایده طلایی برای پیچاندن مهریه
0

برخی آقایان ضمن ابراز نگرانی پرسیده‌اند چنانچه مرد قصد طلاق داشته باشد و نخواهد زیر بار مهریه برود چه باید بکند.
نگران نباشید! ما اینجا هستیم تا از حقوق پایمال‌شده مردان دفاع کنیم و زنان زیاده‌خواه را سر جای خود بنشانیم.
اول از همه مگر مجبورید وارد قراردادی شوید که از قبل ورود به آن در فکر دورزدن آن هستید. نکنید خب! یعنی بکنید ولی ازدواج نکنید!
حال میرسیم به راههای پیچاندن خانم و مهریه:
۱. به راحتی با مراجعه به سایتها و گروههای تلگرامی یک عدد خانم موقت با قیمت مناسب پیدا کنید و به خانه بیاورید و بگویید: این زن منه! صیغه منه! و خانوم خونه از امروز ایشونه! این روش در ۹۹ درصد موارد جواب داده و خانم به هفته نکشیده مهر را بخشیده و جانش را از شر هوو آزاد کرده.
۲. اگر مورد بالا جواب نداد٬ یک مدت خرجی ندهید. خوب که خانم از دادگاه بالا پایین رفت، چندرغاز بیاندازید جلویش و باز حاجی حاجی مکه! تضمین میکنیم به شش ماه نکشیده خودش مهرش را میبخشد و طلاق!
۳. اگر انقدر جان‌سخت بود که با دو مورد بالا از رو نرفت، دست بچه ها را بگیرید و بروید به دورترین مکان ممکن، چه بهتر که کلا از کشور خارج شوید. در اینجا زن تا پای سکته پیش رفته و مهریه را که میبخشد هیچ، یک چیزی هم دستی میدهد که بچه ها را برگردانید.
۴. به محل کار خانم بروید و بگوید من نمیخواهم زنم کار کند و تهدید کنید که اگر اخراجش نکنند به دادگاه شکایت میکنید. کارفرما که دنبال دردسر نمیگردد، زن دردسرساز را فورا اخراج میکند. در اینجا زن دچار استیصال شده و میتوانید از او بخواهید که مهرش را ببخشد و از شرش خلاص شوید.
۵. نیز میتوانید از حق قانونی خود یعنی «تجاوز زناشویی» استفاده کنید و دم به ساعت از همسرتان سکس بخواهید و اگر گفت نه از دادگاه حکم عدم تمکین و اجازه ازدواج مجدد بگیرید، و بگویید انقدر طلاقش نمیدهید تا موهایش مثل دندانهایش سفید شود. اگر دودستی مهرش را تقدیم نکرد بیا بزن تو گوش من!
۶. کتک و تنبیه فیزیکی هم بسیار کارساز است. حتی‌المقدور جوری نزنید که تابلو باشد توی سر و شکم زدن جواب داده و توصیه میشود. حتا ممکن است معروف شوید و به تلویزیون راه پیدا کنید.
۷. ممنوع‌الخروج کردن هم برای همسران ورزشکار٬ پژوهشگر٬ دانشجو توصیه میشود . داستان نیلوفر اردلان، کاپیتان تیم ملی فوتسال زنان را که خاطرتان هست. راههای دیگری وجود دارد ولی واقعا زنی که تا این حد بساز است را چرا میخواهید طلاق بدهید؟ نگهش دارید یکی نوش را هم کنارش داشته باشید.
طرح از
@adensaa

نظر خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *