خانه «جلوی همه دخترش را کتک زد و چندین بار سرش را به دیوار کوبید» فقط برای آواز خواندن در کلاس مدرسه

«جلوی همه دخترش را کتک زد و چندین بار سرش را به دیوار کوبید» فقط برای آواز خواندن در کلاس مدرسه

«جلوی همه دخترش را کتک زد و چندین بار سرش را به دیوار کوبید» فقط برای آواز خواندن در کلاس مدرسه
2

من سال آخر هنرستان هستم و در یکی از بهترین هنرستان های تهران ( پاپلی خلعتبری)درس میخونم که به برخورد خوب کادر و… معروفه ولی هر وقتی که دوست صمیمی ام را بغل می کنم با برخورد بی منطق ناظم و حتی بچه های دیگه مواجه میشم. متاسفانه به دلیل ایجاد محدودیت زیاد و توجه بیش از اندازه ی مدیر و معلمان مدرسه به همچین موضوعاتی این فکر تو بچه ها ایجاد شده که هر کس دوستش را بغل کنه یا رابطه ی صمیمی با هم داشته باشن قطعا همجنسگرا هستند. سال های گذشته اینطور نبود. ولی جدیدا خیلی مشاور های مختلف میارن و همه حرف هایی مثل حفظ حداقل فاصله به اندازه یک دست بین دو نفر تحت هر شرایطی، روبوسی نکرن و حتی صمیمی نشدن و زیاد صحبت نکرن رو به روش ها و لحن های مختلف توضیح دادن که ناخود آگاه این ذهنیت برای بچه ها ایجاد شده که هرکس خلاف اینها عمل کنه قطعا همجنسگراست. حتی موی کوتاه به (اصطلاحِ اشتباه پسرونه) رو ممنوع کردن و از هرکس که موهاش رو به این صورت کوتاه کنه تعهد میگیرن که باید موهاش بلند بشه و جوابشون در برابر تمام اعتراض های ما اینه که شما که پسر نیستید! و یا اینکه بقیه بچه ها به طرف شما جذب میشن!
حتی مانتو های ما جلو بسته هستش و جواب اعتراض های ما به اینکه پوشیدن این لباس سخته این بود که شما جنبه ندارید اگه مانتو ها دکمه داشته باشه هوا گرم بشه سر کلاس دکمه هاتونو باز میکنید. حتی اجازه ی در آوردن مقنعه توی حیاط را به ما نمیدن و از طرفی سخنران میارن که ویتامین D در زنان ایرانی کمه و تو حیاط مدرسه حجاب سر نکنید تا پوستتون در معرض آفتاب قرار بگیره!


شاید این موضوعات مورد قبول بعضی ها نباشه چون به اسم یه هنرستان راحت و آزاد شناخته شده ولی قطعا هر کسی که تو این سه سال اخیر توی این هنرستان تحصیل کرده با این مسائل مواجه شده حتی تعداد انگشت شماری که ترنس هستند و حتی مجوز هم دارند از این مسائل دور نیستند و بارها ازشون تعهد گرفتن و اذیت کردن که باید موهاتون بلند باشه تا جایی که بعضی هاشون برای ادامه تحصیل مجبور شدن به دروغ هویتی که حقشون هست و انکار کردند و گفتند که فقط موی کوتاه رو دوست دارند و بعضی از مدرسه رفتند و به صورت غیر حضوری درس خوندن.
شاید جالب باشه بدونید این فیلم که تقریبا یک هفته هست پخش شده از بچه های همین مدرسه هست و همه شاید با دیدنش خندیده باشن و برای بقیه به اشتراک گذاشته باشن ولی همین بچه هارو مدرسه سه روز اخراج کرد برای این فیلم که به صورت اتفاقی ضبط و پخش شده بود. حتی خلاف روتین که همیشه برای هر مسئله ای با مادر ها تماس میگیرند ٬ این بار با پدران این بچه ها تماس گرفتند و توضیح دادند و حتی یکی از همین پدر ها وقتی اومد مدرسه و موضوع رو فهمید متاسفانه جلوی همه دخترشو کتک زد و چندین بار سرشو به دیوار کوبید…
و پرونده ی دخترشو گرفت و برد و حتی هیچکس از کادر مدرسه با پلیس تماس نگرفت تا از حق این بچه جلوی پدری با همچین تعصبات بیجایی، دفاعی صورت بگیره

اظهار نظر(2)

نظر خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *