آزار جنسی با تله مدلینگ: تکین ش. آزارگر جنسی

این فرد (تکین ش.) با پیج اینستاگرامش و به ادعای اینکه عکاس هست از دخترا می‌خواد که ازشون تو فضای باز عکاسی کنه و بعد عکاسی تو فضای باز ادعا می‌کنه که یک استودیو داره داخل صادقیه و ازشون می‌خواد که مدل شن برای پیج اینستاگرامش و بهشون بابتش اجرت بده. من یک‌بار برای عکاسی عادی نه به عنوان مدل باهاش ارتباط گرفتم و با دوستام به استودیوش رفتم، دوستام زودتر از من از اونجا اومدن بیرون و من ماشین رو پارک کرده بودم داخل پارکینگ و ازش خواستم که بیاد پایین و در پارکینگ رو باز کنه ولی دست منو محکم گرفت و به زور منو برد داخل اتاق.
اصلا زورم بهش نمی‌رسید، هر چقدر جیغ می‌زدم جلوی دهنم رو می‌گرفت و افتاده بود روی من و سعی می‌کرد شلوارمو دربیاره، انقدر که دست و پا می‌زدم و مشت و سیلی می‌زدم به دهنش فایده نداشت و آخر سر محکم زد تو صورتم و فقط گریه می‌کردم که ازت خواهش می‌کنم طاقت ندارم و دائم می‌گفت نه می‌خوام دوست‌دخترم بشی و من الان می‌خوامت و حرفای بی سر و ته.
آخر سر گفتم باشه بیا بشین من راضی می‌شم ولی حداقل برام آب بیار. باز هم دستمو محکم چسبیده بود ولی کم کم رفت که برام آب بیاره و من دویدم سمت سالن.
زمانی که از خونه به سمت پارکینگ رفتم گفتم در پارکینگ رو باز می‌کنی وگرنه برات آبرو نمی‌ذارم، رفتم سمت ماشین خودم و نشستم داخل و از پارکینگ بیرون اومدم. ماشین رو جلوتر نگه داشتم و اصلا گریه اجازه نمی‌داد رانندگی کنم. اومدم داخل آینه وسط به صورتم نگاه کنم که دیدم کبود شده و وقتی دوباره آینه رو می‌خواستم برگردونم دیدم که ماشین اون پشت ماشینمه و دنبالم راه افتاده، از ترسم تو اون وضعیتی که اصلا جلومو نمی‌دیدم شروع کردم به رانندگی و اصلا نمی‌دونستم کجا برم فقط می‌خواستم یه جوری داخل ترافیک منو گم کنه و چون بارون شدیدی بود هر لحظه می‌خواستم سکته کنم، ولی در نهایت گمم کرد. چند روز بعد دوباره پیام داد که خیلی نامردی من ازت خوشم می‌اومد و با اون رفتارت به من عذاب وجدان دادی ولی انقدر بهم فشار عصبی داده بود که بلاک کردم از ترسم.

اینستاگرام: takin_sh

شماره تلفن آزارگر: ۰۰۹۸۹۳۸۱۵۰۱۹۹۳

تلگرام: takin_sh1373


لطفا اگر اطلاعات بیشتری درباره این فرد دارید یا اگر تجربه مشابهی دارید به ما پیام دهید.

امتیاز شما به نوشته؟
[کل: 2 میانگین: 4.5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *